SelfieBooth

Fotoğraf Kabini

SELFİE BOOTH

Selfie Booth, ince tasarımı ve ergonomik boyutu ile kullanım kolaylığı sağlar. Düğün, nişan, doğum günü, kurumsal etkinlikler gibi her mekan ve organizasyonlarda kullanma uygundur. İstek ve önerileriniz üzerine tasarlanan fotoğraf kartları, 10×15 baskı boyutunda alınabilir, aynı zamanda sms ve e-mail yolu ile aktarılarak dijital ortamda saklanabilir. Hızlı baskı özelliğinin yanı sıra video, boomerang ve gif özellikleri de mevcuttur ve Video Booth olarak da kullanılabilir. Etkinlik konseptine uygun aksesuarlar, kırmızı halı, protokol bariyeri gibi konsept ürünler; cihaz kullanımını eğlenceli hale getirir. 48 cm genişliğe ve 38 cm derinliğe sahiptir. Yüksekliği ayarlanabilir. Kurulum süresi 30 dakikadır.

HATIRA ATÖLYESİ

NEDEN SELFİE BOOTH?

Kurulum Hizmeti

Etkinliğiniz için belirlediğiniz gün ve saatten 45 dakika önce etkinlik alanında hazırlıklarımızı bitirip cihaz testlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Anında Baskı

Misafirlerinize akılda kalıcı bir etkinlik sunmak için harika bir fırsat. Fiziksel baskılı fotoğraflarla etkinliğinizi unutulmaz hale getirebilirsiniz.

Zaman Tasarrufu

Katılımcılarınız hızlıca fotoğraf çekilirken siz de zamanınızı daha verimli değerlendirmenin tadını çıkarın. Ayrıca bir fotoğrafçıya da ihtiyacınız yok.