MirrorBooth

Mirrorbooth

MIRRORBOOTH

MirrorBooth, etkinliklerinizde kullanabileceğiniz en etkileyici fotoğraf stantlarından birisidir. Kendi yansımanızla kusursuz bir deneyim yaşayacağınız MirrorBooth,  misafirlerinizin fotoğraflarını çekmelerine olanak tanır. Ayrıca, özel efektler de ekleyebilirsiniz, böylece misafirleriniz fotoğraflarını çekmek için sırada beklemek isteyeceklerdir.

Mirrorbooth; boy aynası görünümünde renkli ledleri ve şık dekor çerçevesi ile öne çıkan, DSLR kamera ile çok yüksek kalitede çekimler ortaya çıkarabilen, düğün, nişan, kına, etkinlik ve doğum günlerinin vazgeçilmez parçasıdır. Fotoğraf boyutları 10×15 baskı boyutundadır ve diğer bütün cihazlarımızda olduğu gibi hızlı bir şekilde baskı alınabilir.  Fotoğraf çekimi tamamlandığında baskı almadan hemen önce ayna üzerinden dijital süslemeler yapılabilir ve fotoğraflarınız düzenlenebilir. Sizlere özel kart tasarımlarımızla fotoğraflarınızı baskıya hazırlayabilir uzun yıllar hatıralarınız arasında saklayabilirsiniz. Çekim aksesuarlarımızı etkinlik konseptinize göre talep edebilirsiniz. Kırmızı halı, protokol bariyeri, ahşap yön tabelası gibi konsept ürünlerimiz etkinliğinizi daha eğlenceli bir hale getirmek için talep etmeniz durumunda etkinlik alanında hazır olacaktır. Siz de hemen şimdi davetlilerinizin unutamayacağı bir etkinliğe imza atmak için “Teklif Al” butonuna tıklayarak bilgilerinizi bize ulaştırın. Hatıra Atölyesi ekibi fiyat teklifini iletmek için sizlerle iletişime geçecektir.

HATIRA ATÖLYESİ

NEDEN MIRRORBOOTH?

Kurulum Hizmeti

Etkinliğiniz için belirlediğiniz gün ve saatten 45 dakika önce etkinlik alanında hazırlıklarımızı bitirip cihaz testlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Anında Baskı

Misafirlerinize akılda kalıcı bir etkinlik sunmak için harika bir fırsat. Fiziksel baskılı fotoğraflarla etkinliğinizi unutulmaz hale getirebilirsiniz.

Zaman Tasarrufu

Katılımcılarınız hızlıca fotoğraf çekilirken siz de zamanınızı daha verimli değerlendirmenin tadını çıkarın. Ayrıca bir fotoğrafçıya da ihtiyacınız yok.