360 Video Booth

360 video booth

Kullanıcılar, sıradan fotoğraf makineleri veya standart fotoğraf kabinlerinin sunduğundan çok daha fazlasını elde ederler.
Artık etkinliklerde veya organizasyonlarda sıra dışı anılar biriktirmek, eğlenceli videolar çekmek ve en sevdikleri anları ölümsüzleştirmek mümkün hale gelir ve her yaştan insanın ilgisini çeken, eğlenceli ve yaratıcı bir deneyim sunar.
Yani, bu aslında sadece bir cihaz değil, aynı zamanda unutulmaz anıların ve kahkaha dolu hatıraların da anahtarıdır!

360 VİDEO BOOTH

360 Video Booth, Eğlence dünyasına yeni bir soluk getiren, olayların tam ortasında olmanı sağlayan interaktif bir deneyim sunar. Bu özel kabine adım attığınızda kendinizi tamamen farklı bir dünyada bulursunuz. Peki, bu olağanüstü cihaz tam olarak nedir?

Etrafınızdaki her şeyi aynı anda kaydeden ve izleyen bir video kamerası sistemidir.

Kullanıcılar, bu özel kabine girerek çeşitli temalar ve arka planlar eşliğinde eğlenceli videolar çekebilirler.
Tek bir karede 360° bir görüntü elde edilir ve bu da izleyicilere etkileyici bir deneyim sunar.

Platform üzerindeyken sizi 360° videoya alıp anlık Qr veya AirDrop ile göndermenizi sağlar.
Video çekim esnasında ağır çekim ve geriye sararak oynatma özellikleri sayesinde video eşsiz ve estetik bir görünüm kazanmaktadır.
Çekilen videolara istenilen müziği koyarak sosyal platformlarda paylaşılabilir.
4 kişiye kadar üzerinde çekim yapılabilir.
Toplam 3 metre kare alan kaplayan, kırmızı halı ve pirinç gold bariyerler sayesinde de etkinliklerde estetik ve göz alıcı bir alan sağlar.
Bu muhteşem cihazı etkinliklerinizde kullanmak için bizimle iletişime geçip teklif alın!

HATIRA ATÖLYESİ

NEDEN 360 VIDEO BOOTH?

Kurulum Hizmeti

Etkinliğiniz için belirlediğiniz gün ve saatten 45 dakika önce etkinlik alanında hazırlıklarımızı bitirip cihaz testlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Anında Aktarım

Misafirlerinize akılda kalıcı bir etkinlik sunmak için harika bir fırsat. Anında dijital aktarımla sevdiklerinizle harika anılarınız olsun.

Zaman Tasarrufu

Katılımcılarınız hızlıca 360 Video Booth ile videolarını çekerken siz de zamanınızı daha verimli değerlendirmenin tadını çıkarın. Ayrıca bir fotoğrafçıya da ihtiyacınız yok.