PhotoBooth

Fotoğraf Kabini

PHOTOBOOTH

Photobooth, eğlendirirken anılarınızı sonsuzlaştırdığı gibi, kabinlerin size özel yapılmış dış tasarımları sayesinde etkinlik ve organizasyonlarınıza estetik bir görüntü katar. Düğün, nişan, doğum günü, kurumsal etkinlikler gibi her mekan ve organizasyona uygun fotoğraf kabinimizde, etkinlik konseptine ve isteğe göre dış kaplama yapılabilir. Etkinlik konseptine uygun aksesuarlar, kırmızı halı, protokol bariyeri ve ahşap yön tabelası gibi konsept ürünler; cihaz kullanımını eğlenceli hale getirir. Aynı zamanda cihazın kurulduğu alanda dekoratif rol oynar. İstek ve önerileriniz üzerine tasarlanan fotoğraf kartları, 10×15 baskı boyutunda alınabilir veya e-mail yolu ile aktarılabilir. 2 metre yüksekliğinde, 1.8 metre genişliğinde ve 103 cm derinliğindeki kabinimizin kurulum süresi 40 dakikadır.

HATIRA ATÖLYESİ

NEDEN PHOTOBOOTH?

Kurulum Hizmeti

Etkinliğiniz için belirlediğiniz gün ve saatten 45 dakika önce etkinlik alanında hazırlıklarımızı bitirip cihaz testlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Anında Baskı

Misafirlerinize akılda kalıcı bir etkinlik sunmak için harika bir fırsat. Fiziksel baskılı fotoğraflarla etkinliğinizi unutulmaz hale getirebilirsiniz.

Zaman Tasarrufu

Katılımcılarınız hızlıca fotoğraf çekilirken siz de zamanınızı daha verimli değerlendirmenin tadını çıkarın. Ayrıca bir fotoğrafçıya da ihtiyacınız yok.