PhotoWood

Fotoğraf Kabini

PHOTOWOOD

PhotoWood, şık ve özgün ahşap tasarımı ile öne çıkarken, kullanılan DSLR fotoğraf makinesi sayesinde yüksek kaliteli fotoğraf imkanı sunar. Düğün, nişan, doğum günü, kurumsal etkinlikler gibi her mekan ve organizasyona uygundur. İstek ve önerileriniz üzerine tasarlanan fotoğraf kartları, 10×15 baskı boyutunda alınabilir veya e-mail yolu ile aktarılabilir. 170 cm yüksekliğinde 80 cm genişliğinde ve 60 cm derinliğindedir. Kurulum süresi 30 dakikadır. Siz de etkinliğinizde PhotoWood farkını yaşamak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Bu eşsiz deneyimi sevdikleriniz ve misafirlerinizle doya doya yaşayın!

HATIRA ATÖLYESİ

NEDEN PHOTOWOOD?

Kurulum Hizmeti

Etkinliğiniz için belirlediğiniz gün ve saatten 45 dakika önce etkinlik alanında hazırlıklarımızı bitirip cihaz testlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Anında Baskı

Misafirlerinize akılda kalıcı bir etkinlik sunmak için harika bir fırsat. Fiziksel baskılı fotoğraflarla etkinliğinizi unutulmaz hale getirebilirsiniz.

Zaman Tasarrufu

Katılımcılarınız hızlıca fotoğraf çekilirken siz de zamanınızı daha verimli değerlendirmenin tadını çıkarın. Ayrıca bir fotoğrafçıya da ihtiyacınız yok.