Kurumsal Etkinlikler İçin Fikirler! Photobooth Kiralama, partiler, hediyeler ve daha fazlası…

Şirketlerin başarısı için oldukça önem taşıyan çalışan motivasyonu, sürekli olarak geliştirilmesi ve devamlı güncel tutulup, çeşitli şekillerde zenginleştirilmesi gereken noktalardan biri. Kurumsal hediyeler, partiler, sanat gezileri ve photobooth kiralama gibi bir çok yenilikçi fikri sizler için bir araya getirdik. Başarılarını daha da ileri taşıyabilmek için çalışanların hareketlerinin ardındaki nedenleri anlamalı ve ekiplerinizi motive edebilmek için bunları kullanmalısınız. Motivasyonu arttırmanın en iyi yolu ise kurumsal etkinlik ve organizasyonlar.

Şirket çalışanlarına yönelik etkinlikler, her sektörden kurumda önem taşıyor. Bu etkinlikler bir yandan kuruma bağlılığı sağlarken diğer yandan çalışanlar arasındaki ilişkiyi geliştirip takım çalışmasını kuvvetlendiriyor. Şirket etkinlikleri, çalışanlar arasındaki bağın artmasını ve birbirlerini daha yakından tanımayı  sağlıyor. Özellikle kalabalık gruplar halinde çalışanlar bu etkinlikler sayesinde ekip ruhunu iyice kavrayıp daha verimli çalışmaları ortaya koyabiliyor. Son yıllarda bütün şirketler bu etkinliklerin ne kadar faydalı olduğunu anladı ve harekete geçti.
Şirket organizasyonları için en güzel fikirleri sizin için bu blogda topladık

.– Kurumsal Hediyeler

Kurumsal hediye olarak seçilebilecek pek çok seçenek bulunuyor. Ancak artık hediyelerin kullanışlı olmasına da önceki yıllara göre daha çok önem veriliyor. Dolayısıyla da hem kişinin kullanabileceği hem de zarif bir seçenek olabilecek hediyeler daha fazla tercih ediliyor. Organizasyonlarınızda kullanacağınız photobooth ve türevi cihazlar ile kurumsal kimliğinizi taşıyan baskıları da çalışanlarınıza hediye olarak verebilirsiniz.

– Konser / Canlı Müzik
Motivasyon artırmanın ve eğlencenin olmazsa olmazı müziktir. Çalışanlarınızın müzik zevkini de göz önünde bulundurarak düzenleyeceğiniz bir konser etkinliği, hem ekibinizdeki bağları güçlendirir hem de çalışanlarınızın stres atarak daha mutlu olmalarını sağlar. Bir pop grubu ya da rock grubu konseri ile eğlenceli bir akşam veya gece geçirilmesini sağlayabilir, çalışan memnuniyetini daha yükseklere çıkarabilirsiniz.

– Yemek Organizasyonu
Bulunduğunuz şehrin güzel bir restoranında düzenleyeceğiniz bir yemek etkinliği de çalışanlarınızın keyifle katılmak isteyeceği etkinlikler arasındadır. Yemek etkinliğindeki en güzel durumlardan birisi hem sizin tüm çalışanlarınızla hem de çalışanlarınızın birbirleriyle sohbet edebilmeleri için çok uygun bir ortam oluşturmasıdır. Yemek yerken çalışanlarınızla samimi sohbetler edebilir, onları daha yakından tanıma fırsatı elde edebilirsiniz. Ayrıca onların da arkadaşlıklarını daha da güçlendirmeleri için oldukça uygun bir ortamdır.

– Parti Organizasyonu
Eğlencenin en güzel hallerinden biri de dans etmektir. Ekipmanlı bir DJ ve biraz süs ile harika bir parti düzenleyebilirsiniz. Böylece çalışanlarınız dans ederek eğlenebilir ve yorulsalar dahi iş stresini tamamen atarak zihnen dinlenebilirler. Çalışanlarınızın talebine göre alkollü veya alkolsüz çok sayıda içecek ve aperatif seçeneğinin olması da partiyi daha eğlenceli hale getirecektir. Partinizde photobooth kiralamak da bu partiyi unutulmaz kılacak. Aynı zamanda özel tasarım fotoğraf kartları ile baskılar, kurumsal kimliğinizi taşıyacak. Photobooth kiralama ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

– Sanat Gezileri
Çalışanlarınız için sanat galerisi etkinliği düzenleyerek çeşitli sanat galerinde çeşitli sanat dallarındaki eserleri görmelerine fırsat sunabilir, sanatsal ve kültürel açıdan beslenmelerini sağlayabilirsiniz. Yaratıcılıkla ilgili bir işletmeniz varsa sanatsal etkinlikleri düzenli aralıklarla gerçekleştirmeniz hem çalışanlarınızı motive eder hem de farklı bakış açıları ile tanışmalarını sağlayarak ufuklarını genişletir.

– PhotoBooth Eğlencesi
Anılarınızı kurumsal kimliğiniz ile özelleştirin!
Etkinliklerinizde photobooth kiralama, eğlendirirken anılarınızı sonsuzlaştırdığı gibi, kabinlerin size özel yapılmış dış tasarımları sayesinde etkinlik ve organizasyonlarınıza estetik bir görüntü katar. Düğün, nişan, doğum günü, kurumsal etkinlikler gibi her mekan ve organizasyona uygun fotoğraf kabinimizde, etkinlik konseptine ve isteğe göre dış kaplama yapılabilir. Etkinlik konseptine uygun aksesuarlar, kırmızı halı, protokol bariyeri ve ahşap yön tabelası gibi konsept ürünler; cihaz kullanımını eğlenceli hale getirir. Aynı zamanda cihazın kurulduğu alanda dekoratif rol oynar. İstek ve önerileriniz üzerine tasarlanan fotoğraf kartları, 10×15 baskı boyutunda alınabilir veya e-mail yolu ile aktarılabilir.
PhotoBooth ve türevi cihazlar ile ilgili bilgi almak için linkteki formu doldurabilirsin!
fotokabin-kiralama