Photo Booth Nedir ?

Photo Booth Nedir? Son yıllarda oldukça yaygınlaşan photo booth cihazları hakkında muhtemelen fotoğraf kabini veya fotokabin adıyla duymuş olsanız bile kulak aşinalığınız vardır.

Ancak, bir photo booth kiralayarak insanların fotoğraftan daha fazlasını nasıl elde ettiğini konuşalım.

Kelime anlamına göre fotoğraf kabini demektir, yani insanlar bu kabinin karşısında aksesuarlarıyla eğlenirken onların fotoğraflarını çeken bir cihazdır. Aslında photo booth bir fotoğraf kabini olarak anılmaktan fazlasını hakediyor. Nasıl mı? Buyrun anlatalım.

Etkinliğinizde beklediğiniz hareket ve eğlence verimini alamadığınızı hayal edin. Tam bu esnada misafirleriniz partinizde güzel konumlandırılmış giydirme işlemi yapılarak süslenmiş photo booth cihazını farkedip çekim yapmak için sıraya girmeye başlıyor. Etkinliğiniz çok sakin ilerlerken bir anda neşeyle ve fotoğraf kabinine giren insanların kahkahalarıyla dolup taşıyor.

photo booth nedir

Photo Booth Nedir?

Son zamanlarda photo booth; düğünlerde, kurumsal etkinliklerde, özel partiler ve diğer her türlü organizasyonlarda baş köşede yer almaya başladı. Etkinlik katılımcıları fotokabin’e girip fotoğraf çekilerek organizasyonu kendileri için daha eğlenceli hale getirmeye çalışıyorlar. Ve bu etkinlikten bir hatıra olarak fotoğraflarının kopyalarını saklıyorlar.

Photo booth etkinliklerinizin akılda kalıcı olması için kullanabileceğiniz eşsiz bir araçtır. İnsanların sizin etkinliğinizde eğlenerek fotoğraf çekilmesi ve bu fotoğrafı fiziksel olarak alıp saklayabilmesi bu etkinlik anısının onunla ömür boyu yaşamasını sağlayacaktır. Harika organizasyonu hedefleyen insanlar için bunun düşüncesi bile mükemmeldir.

 

Fotoğraf kabini ile birlikte kullanılan aksesuarlar nelerdir ?

 

Photo booth kiralama işlemlerinde cihazla birlikte Hatıra Atölyesi olarak size birçok aksesuar gönderiyoruz. Eğlenceli gözlükler değişik tarzlarda şapkalar sizin özel isteğiniz olan diğer aksesuarlar. Aynı zamanda cihazı da sizin istediğiniz şekilde giydirerek ortamınıza ayak uydurmasını sağlıyoruz. Zaten insanlar önünde oluşan kuyruklardan onun yerini bulabiliyor.

Bütün bu sebeplerden dolayı konuklarınız ister saçma sapan ister mükemmel pozlar versin bu deneyimi asla unutamayacaktır. Ortamın soğukluğunu kırıp sıcak kahkahalarla doldurmak için kesinlikle olmazsa olmaz. Ayrıca bir sonraki etkinliğiniz için de ne kadar mükemmel geçeceği konusunda teminat oluşturuyor.

Photo Booth Nedir? Sorusunu cevaplamaya çalıştık. Daha fazlası için bizi takip edin. Hemen instagram hesabımızda etkinliklerin nasıl geçtiğine photo booth cihazının nasıl konumlandırıldığına ve diğer ayrıntılara göz atabilirsiniz.

Hatıra Atölyesi.