Bir fotokabin davetinize veya etkinliğinize katılacak herkes için büyük bir eğlence aracıdır. Bununla beraber davetlilerinize fotoğraf kabininin yanısıra fotoğraf çekilirken kullanabileceği aksesuarlar sunmak onların eğlencesini kat kat arttıracaktır. Bu tür eğlence aksesuarları sadece fotoğraf çekimi sırasında değil o fotoğraflara bakarken de daha fazla eğlenmenizi sağlar.

Zamana Uygun Aksesuarlar

Davetlileriniz için mutlaka özel bir gün veya zamandaysanız buna uygun aksesuarlar seçmeye özen gösterin. Yılbaşı, cadılar bayramı vb. günlerde konuya uygun aksesuarlar konuklarınızın photobooth cihazına ilgisini cezbeder. Aksesuarları fotokabin cihazının yanında konumlandırırsanız davetliler mutlaka gözlerine çarpan aksesuar ile bir fotoğrafa sahip olmak isteyeceklerdir.

fotokabin aksesuar

Yaratıcı ol

Her dönem ortaya çıkan belli başlı aksesuarlar vardır. Bunları bulundurmak insanların hoşuna gider ama bunun yanında yaratıcı aksesuarlar da oluşturursanız insanlar için bu organizasyonun daha fazla akılda kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz. Gününüzü unutulmaz bir hale getirmek istiyorsanız mutlaka yaratıcı olan değişik aksesuarlara ihtiyacınız var. Kullanacağınız aksesuarların photobooth cihazına sığması gerektiğini unutmayın. Dediğimiz gibi, belli başlı aksesuarları kullanmaktan da asla geri durmamalısınız.

Eğlen

Bu aksesuarların en büyük amacı sizi ve insanları eğlendirmektir. Aksesuarlar konusunda davetlilerinizin fikirlerini alabilirsiniz ve onların istekleri yönünde aksesuar seçimine yönelebilirsiniz.

Tavsiyelerimize kulak verirseniz fotoğraf kabini davetinizde eğlenceyi doruğa ulaştıracaktır. İnsanların uzun süre fotoğraf çekilme ihtiyacı duymayacağı bir gece geçirmesini istiyorsanız hemen photobooth kiralama işlemi için bize ulaşın !

Bütün bu eğlenceye siz de Hatıra Atölyesi aracılığıyla sahip olabilirsiniz. Photobooth Kiralama, Fotokabin Kiralama, Fotoğraf Kabini Kiralama ve satışı işlemlerini yüksek bir tecrübe ile Hatıra Atölyesi olarak sizlere sunmaktayız. Kiralama işlemlerine ait görüntülere Instagram hesabımızdan ulaşabilirsiniz.