1- Işıklar ve Mumlar

Eğer elektrik kullanarak aydınlık bir tema yaratmak istiyorsan, bir ağaçtan diğerine uzanan değişik lambalar, ampuller kullanabilirsin.

Eğer daha otantik bir konsept seçimi yaptıysan, elektrikli bir aydınlatma yerine, mum da kullanabilirsin. Yine bir ağaçtan diğer gerilmiş bir ipe asılı, çiçeklerle süslenmiş mumluklar, şahane duracaktır…

photo booth

2- Dilek Feneri

Gökyüzüne salındığında muhteşem bir görüntü sergileyen dilek feneri, bu özel gününüzde hem size hem gökyüzüne ışık saçacak bir fikir!

photo booth

3- Photo Booth Kiralama

Hem eğlence hem de anılar çok önemli! İkisini bir arada bulabileceğin bir ürün kiralamaya ne dersin?

Düğün, nişan doğum günü gibi özel günlerde yapılabilecek farklılıklardan bir diğeri de, davetlilere anlık fotoğraf çekebilecekleri ve aynı zamanda eğlenebilecekleri bir ortam oluşturmak. Rengarenk aksesuarları kullanarak fotoğraf çekimini daha eğlenceli hale getirmeye kimse hayır diyemez.

Fotoğraf baskılarını istediğin sayıda 30 saniye içinde alabilirsin veya mail adresine gönderip bu güzel anılarını dijital ortamda saklayabilirsin!

Tüm photo booth çeşitlerini görmek ve kiralamak için buraya tıkla!

photo booth

4- Masa Setleri

Daha çok nişan için kullanılıyor olsa da biz düğün organizasyonlarına da çok yakıştırdık.

Konseptinize uygun süslemelerle atmosferine tamamlayıcı parçalar ekleyebilirsin. Diğer masa setlerini görmek ve kiralamak için buraya tıkla!

photo booth

5- Fotoğraf Köşesi Fotoğrafları, slayt gösterisinden daha romantik ve doğal çözümlere taşı. Hasır iplere asılmış polaroid fotoğraflar sade ve bir o kadar da dikkat çekici olabilir. Açık alan organizasyonları için ise ağaçları fotoğraflarınızla süslemek hoş bir fikir olabilir.

6- Çocuk Masası Hem çocuklar sıkılmasın, hem aileleri davetin keyfini çıkarsın diyorsan çocuklar için ayrı bir masa hazırlama fikri tam sana göre. Çizim ve boyama yapabilecekleri küçük malzemeler eklemek de şık ve eğlenceli bir fikir!

photo booth